New Look

Diagnoza i konsultacja, dlaczego warto?

Każdy zabieg fryzjerski, który będziemy przeprowadzać na Twoich włosach poddajemy dokładnej konsultacji (zwłaszcza przed pierwszą wizytą) Nie zdziw się więc, jeżeli przed zapisem na dany zabieg zaprosimy Cię na bezpłatną diagnozę, w trakcie której zbadamy stan, rodzaj i jakość Twoich włosów, a tym samym określimy jaki zabieg wykonamy i dobierzemy właściwy kształt i kolor Twojej fryzury. Czasami jest też tak, że musimy odmówić wykonania danego zabiegu ze względu na zdrowie Twojej skóry i włosów.

Koloryzacja. Barwienie włosów

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje koloryzacji - zaczynając od koloryzacji globalnej, kończąc na strobbingu, ombre itp.

Koloryzacja polega na utlenieniu i rozproszeniu barwnika, który mamy we włosie i wprowadzeniu na jego miejsce nowego, syntetycznego barwinka. Zależy nam na tym, żeby przeprowadzane przez nas barwienie, zarówno przyciemniające, jak i rozjaśniające było maksymalnie bezpieczne dla Twoich włosów. Dlatego też stosujemy plexy i inne produkty w celu maksymalnego zabezpieczenia struktury włosa i skóry głowy. Dzięki innowacyjnemu systemowi Versum mamy możliwość prowadzenia KARTY KLIENTA, a tym samym zapisywania dokładnych proporcji wszystkich stosowanych mieszanek. NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ, ŻE NIE ZAPAMIĘTAMY TWOJEGO KOLORU. W swojej ofercie posiadamy:
KOLORYZACJĘ GLOBALNĄ, (jeden kolor na całym poroście).
KOLORYZACJĘ MĘSKĄ – z zastosowaniem odsiwiaczy - mega naturalny efekt.
KOLORYZACJA ODROSTU – najczęściej łączymy ją z tonowaniem pozostałej części porostu, zwłaszcza przy blondach, gdzie najczęściej mamy do czynienia z pożółkłymi (na skutek utlenienia) końcami.
AMERICAN COLORS – 3 kolory na poroście.
DEKOLORYZACJA – usunięcie sztucznego barwnika z włosów wcześniej farbowanych (zmiana koloru na jaśniejszy od koloru docelowego).
KOLORYZACJA OMBRE/SOMBRE/STROBBING (efekt mega 3D).
REPIGMENTACJA – uzupełnienie barwnika- zabieg spowoduje, że kolejne sztuczne barwniki będą utrzymywać się dużo dłużej, nie będą się szybko utleniać- najczęściej stosowany przy włosach poddawanych częstym zabiegom pojaśniającym oraz siwych.

Formowanie fryzur. Nowa długość, nowy kształt, nowa forma.

Twoją fryzurę formujemy biorąc pod uwagę kilka czynników, m.in.: kształt twarzy, grubość i gęstość włosów, deformacje kształtu głowy i profilu, typ urody, upodobania i styl. Na nową formę składają się następujące zabiegi:
STRZYŻENIE damskie i męskie.
STYLIZACJA – modelowanie oraz inne techniki ondulacji wodnej i żelazkowej.
PÓŁTRWAŁA ONDULACJA (STYLING) – zabieg mający na celu uzyskanie lekkich fal oraz odbicia od nasady. Mniej ingerujący w strukturę włosa i „zdrowszy” niż trwała ondulacja.
PROSTOWANIE KERATYNOWE – Naszym celem jest ujarzmienie włosów puszących oraz wyprostowanie włosów podatnych na kręcenie lub falowanie. Pracujemy na produktach sprawdzonych i bezpiecznych, a 48 godzin po wykonaniu zabiegu zapraszamy Cię na bezpłatne zmycie keratny, aby zobaczyć stan włosów i ewentualnie poprawić wszelkie odkształcenia, do których doszło w odstępstwie dwóch dni od wykonania zabiegu.
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW – Wykorzystujemy wyłącznie włosy naturalne (słowiańskie i europejskie). Pracujemy w oparciu o trzy metody: Sandwich, ringi, keratyna.